Fot. Aleksander Joachimiak

Już w ten piątek 16 października 2020r. o godzinie 19:00 w ACK UMCS Chatka Żaka w Lublinie odbędzie się pokaz spektaklu “Fabula Rasa” w wykonaniu Polskiego Teatru Tańca, w choreografii Macieja Kuźmińskiego. Ten sieciowy wieczór odbędzie się we współpracy z Lubelskim Teatrem Tańca oraz Centrum Kultury w Lublinie.

O “Fabula Rasie” jej twórcy piszą tak:

“Ten spektakl nie jest do oglądania. Ten spektakl jest do odkrycia.
Każde prawdziwe życie jest spotkaniem. Ten spektakl jest spotkaniem.
Od pierwszej sekundy spektaklu wyruszamy w niepokojącą, hipnotyczną podróż w głąb osobowości człowieka, która ulega zagładzie, aby odrodzić się w perspektywie metafizycznej. Punktem zwrotnym jest moment przejścia granicy dwóch światów ? doczesności i wieczności.”

Zapraszamy więc Państwa, żeby wraz z nami odkryć metafizyczne piękno ruchu zaklęte w ciałach wspaniałych tancerzy Polskiego Teatru Tańca.

Bilety na spektakl dostępne są na stronie www Centrum Kultury w Lublinie, a także w kasie biletowej lub pod numerem telefonu: 81 466 61 40 lub też mailem: kasa@ck.lublin.pl.

Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany będzie do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Oświadczenie (dostępne do pobrania tutaj) należy dostarczyć do ACK Chatka Żaka bezpośrednio przed wydarzeniem lub wypełnić na miejscu.

Do zobaczenia w piątek w Lublinie!