Zapraszamy na taneczne wydarzenia w ramach Polskiej Sieci Tańca, które odbędą się w ten weekend we Wrocławiu.

W piątek 23.10.2020r. o 20:30 odbędzie się podwójny wieczór Real Love | Taniec w NFM, podczas którego zobaczyć będzie można dwa spektakle:

  • “Real love” w choreografii Daniela Abreu:

“Real Love to misterium narodzin, przemijania i śmierci w wykonaniu trzech kobiet w różnym wieku. Czym jest dla nich prawdziwa miłość? Być może jest niąuczucie jakim darzy matka swoje dziecko. Jak czuje się kobieta będąc matką? Co czuje, kiedy ktoś z jej bliskich umiera? Miłość i śmierć, to dwa wątki, którepojawiają się ustawicznie w spektaklu ?Real Love? i oddziaływają na siebie w każdej chwili. Bycie matką i bycie blisko śmierci. ?Real Love? to formachoreograficznego wiersza, przepełnionego poetycką symboliką oraz znaczeniami z pogranicza metafizyki…”

a także

  • “Lullaby for the restless” w choreografii i wykonaniu Aleksandry Krajewskiej:

“Lullaby for the Restless? to podróż wątpiącego umysłu, myśli zakłócającej spokój. Tutaj, pomiędzy snem a rzeczywistością, czas płynie inaczej. Brutalnafizyczność spotyka się tu z delikatnością oddając emocje, konflikty, wątpliwości oczekiwania i marzenia które okupują przestrzeń z tyłu głowy.”

Bilety dostępne są na stronie Narodowego Forum Muzyki.

Fot. Marta Ankiersztejn

Z kolei 25.10.2020r. o godzinie 18:00 zaprezentowany zostanie spektakl Mute | Taniec w NFM z puli sieci z 2019 roku, którego choreografem i wykonawcą jest Janusz Orlik.

“W stanie ciągłego strachu, niepewności, zagrożenia, wykluczenia i potrzeby? Otoczeni przez wydarzenia, którym staramy się nadać jakiś sens i ludzi, z którymi chcemy, ale nie potrafimy się porozumieć. Prowokowani fizycznie, emocjonalnie, mentalnie ? wyczerpani? “

Bilety dostępne są pod linkiem: https://bit.ly/31rj0xR

Serdecznie zapraszamy na sieciowe wydarzenia i zachęcamy do szybkiej rezerwacji biletów, z uwagi na zmniejszoną liczbę dostępnych miejsc na widowni.

Do zobaczenia!